1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dua te mbyll Llogarin

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga notime4u, 30 Mars 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  @Koraab o legen, qa shkrun aty, thot nese don me fshi akountin, e jo logout, kush osht ai me mba mu logout.

  Jo skam pergjigje, pergjigjet jan te paqarta, dhe postet jan aktive ende.
   
  Last edited by a moderator: 1 Prill 2020
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  ti e akuzove moderatorin @Poshnjari kinse po don me ta ndru passwordin , ske faj ti ka faj moderatort qe hala ban nuk tkan dhan
   
 3. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po un nuk e klikova, ashtu do te ishte, nuk thash qe e ndroj thash "qe ai ta ndron" lexo mir edhe pastaj flit, kur nuk kupton ri jasht temes, dhe mos bej zhurm kot.
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Fjalet si majmuna, legena, childish etj mundesh ti perdoresh ne shtepi dhe jo ketu.

  ps. Postimet per te cilat ke patur frike, jan larguar nga forumi.
   
  Last edited: 1 Prill 2020
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...