1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dua te mbyll Llogarin

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga notime4u, 30 Mars 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  As mesazhet nuk po i ktheni as ne email nuk i ktheni, kom menu qe forum i mir, por kto adminat ja pergjethsi fare.
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  nuk mbyllet asni llogari ne forum sa e di un qe don ja bon log out edhe nrregull je
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk fshihet llogaria vllaqko .
   
 5. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  @bmwplako Fshihet Vlla,

  1. Ky forum eshte ndertuar me XenFero kompani parente e vBulletin, Systemi e ka ate opsion, por admiat nuk deshirojn mi fshi akountat per shkak numri normal, edhe se pranojn kete fakt.

  2. Gjdo website duhet tju pershtatet GDPR tani Europa qe vuri ne funksionimet, ligji thot nese shfrytzuesi (antari) deshiron qe informatat ti fshihen, patjeter mbrenda 48 ore ti fshien pa arsye perderisa kerkon ai, kjo tregon se ne shqiptaret nuk arrijm asniher sepse nuk jemi ne gjendje qe ti permbahemi asnji ligji, turp,

  3. Un do ta raportoj websiten te unioni europian per mbrojtjen e te drejtave te shfryztusve te internetit ne 48oret e arshme nese llogaria nuk mbyllet, pastaj keto te GDPR do ta mbyllin websiten ose do ti gjobon per shkak se nuk jan permbajtur regullave.

  ende se besoj dot uaa
   
 6. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  @RexhepS Spaku me mi fshi postet, se kan disa informacione, kete mund ta bojn.
   
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  vllaqko na sjem ardh me zor met shti ty ktu me hi edhe qfar drejta po lyp se spoe kuptoj as ske emer as mbiemer as leternjoftim sdi qfar drejte po lyp spoe kuptoj
   
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  po spaska ku me dit qka o vlla shes instagram top channel je gzu qe e kan qit forumin tash po i shan spoe kuptoj
   
 9. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  @RexhepS jo nuk osht ashtu si e shikon ti, un si antar du mi pas drejtat e mije mbi akountin tim
   
 10. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje,

  sic e ceken edhe antaret lart, un verejta qe forumin e ke shfrytezuar pothuajse vetem per interesat tua , mos e mer si ofendim,
  btw, me trego se ku e ke lexuar qe nje llogari duhet te fshihet patjeter brenda 48 oreve pa arsye ??
   
 11. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me zor askushi nuk ka prue si dhe postimet besoj qe kejt vet i kemi be, mendoj qe ketu nuk jemi support i ndonje platforme qe patjeter me tu pergjigj, nese dikushi ka njohuri rreth pyetjeve qe bejme ateher pergjigjjet jane te mireseardhura e besoj qe nuk eshte obligative
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos u boni injoranta more, i vetmi forum qe nuk te jep akses me fshi nje post, kjo osht tmerr, jemi 2020 edhe meremi me ksi gjera, perderisa un kam shprehur deshir me perdor forumin nuk dmth qe nuk mund te shprehi deshir per tu larguar @albani99 aq injorant je me ket pergjigje qe ke bo, @F.Ndrecaj eshte prej regullave te vendosura por keto se kan futur ate.
   
 13. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  vllaqko me nis me fshi akonta at her ku po jet forumi ka antar qe ka postime ktu qe ti shlir e mson ni lami te caktune veq prej tij nese ja fshin ati akountin krejt ato ndihma qe i ka jep fshihen e ky forum o me ndihmu sa ma shum per at arsye nuk fshijn asni akount tpakten kshtu e kom vrejt un
   
 14. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Edhe ky forum siq e kam pa nuk lejon postime ilegale si hack e crack etj,.. vetem ne ndihme te anetareve ... sa i perket fshirjes jane adminat une vetem anetar i thjeshte jam ..,,
   
 15. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa i perket pjeses se hack edhe krack nuk e di pse e permende se skom postu asniher diqka te till, e per pjesen e admiti ke fol mir se ti sje admin bile as nuk e din regulloren
   
 16. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po po tkuptoj, ama nuk dmth qe smuj me i fshi ato
   
 17. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po te isha un admin nuk do e fshija asnje llogari . Dhe qenke nje hiq i madh me kete kercnim qe i ben forumit , sido qe te jet ju do regjistroheni prap me nje llogari tjeter kalo mir
   
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Fillimisht na thuaj se perse do te fshihet llogaria.
  E para nuk eshte problem se nuk ka opsion për fshirjen e llogarise, por ky është nje kusht, rregull apo ligj qe e vendos stafi dhe nuk ka ligj ta ndaloj pasi regjistrimi nuk behet me detyrim dhe cdo gje eshte transparente.
  Dhe nuk eshte numri arsyeja pse nuk fshihen llogarite. Nese lexon ne njoftimet e forumit do te shikosh qe fshirja qe eshte bere ketu nuk eshte bere ne asnje forum tjeter, jo vetem shqiptarë por as te huaj.
  Per sa i përket pikes se dytë dhe te trete nuk funksionon ne kete forum. Arsyet i ke me lartë.
  Ti nese nuk deshiron te marresh pjese bej logout dhe mos u fut me.
   
 19. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Teme palidhje ke ba , thjesht log out e tung , nuk kisha fshi kurre , se ti po dishe rregulla i perzien rregullat destinume per qeter sen e do me ti aplikue forum ,
   
 20. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  O shoku a kutpon ti qe dua te fshi nje post, qfar regulle osht ajo qe mos muj me fshi, ndoshta tools nuk jan, por adminat mundn, ose edhe ti si moderator mendoj.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...