1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Dua te fshij nje video ne yt

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 1 Mars 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  A din se si te fshij nje video ne yt i ka dikun 6vjt qe esht postu
  nuk ja di emailin as sen
  kush munet me mdihmu pls
   
 2. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me shkruaj ne pm vlla
   
  Ardit Kras pëlqen postimin.
 3. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  tkam shkru
   

Shpërndaje faqen

Loading...