1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Dua te di per Google Self-Driving cars

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Atdhe Mujaj, 27 Nëntor 2016.

 1. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kam nje teme per te bere rreth: Google Self-Driving cars.
  Nese ka mundesi te me gjeni ndonje literature apo diqka rreth kesaj teme me keto pika:
  - Produkti
  - Zhvillimi
  - Perparsite-Mangesite
   

Shpërndaje faqen

Loading...