1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Dua te bllokoj vizitoret nga Kosovo, ndonje ndihm

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 8 Tetor 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  CTRL+U :p
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  nuk eshte puna aty, por tekstet mund te shkarkohen qe ngarkoj une
   
 3. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Kjo menyre nuk eshte shume e sigurt per sa i perket kopjimit te permbajtjes.
  Personi mund te beje JavaScript Off ne browser dhe prap mund te kete qasje ne ate permbajtje.
   
 4. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk ka mënyrë të sigurte.
   

Shpërndaje faqen

Loading...