1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dua te blej Website per 1 vite

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Relax, 8 Mars 2018.

 1. Relax

  Relax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Dua te blej nje Domain me gjithe hosting per 1 wit sa para kushton a eshte najkush qe shet ketu tkishte qen i prizrenit kishte qen me mire qe me mujt me bo pagesen Cash
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  591
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Te y linku ketu https://wordpress.com/pricing/
  Zgjidh paketen premim bej pagesen me credit cart edhe s ka nevoje te blesh
  Zgjidhja mbetet ne duart e tua,
   
 3. Relax

  Relax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  8$ muaji ah?
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  147
  Pikë nga trofetë:
  88
  12.40€ per nje vit domain + host ne goddady me nje kupon 88% off
   
 5. DOTS

  DOTS Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un shes pm
   
  Relax pëlqen postimin.
 6. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  une muj me ta porosit ilegal prej 1und1 per 1 muj nese do pagesa 1E a kshtu komplet domaini kushton 112 euro
   
  Relax pëlqen postimin.
 7. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  amo smuj met garantu kurgjo a nalet a snalet tash
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 8. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  ose nese smun me pagu merre ni domain free prej freenomit lidhe me infinityfree e osht unlimitedqe snalet hostingu per 6 vjet
   
  Relax pëlqen postimin.
 9. Relax

  Relax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  dil npm
   
 10. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  ok
   
 11. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,167
  Pëlqimet:
  1,179
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ndonese me vones, antari Crypton perjashtohet deri me daten 17.05.2018.
  Nese e njejta gje perseritet nga antari i njejt atehere ndeshikimi do te jete: Perjashtim permanent.
  Falenderoj antaret per report-in qe e kan bere.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 12. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  53
  Qfar dilleri i qart koka prej 1und1 tha per 1 muj 1 euro hahahahha :A
   
  DailyTeCh dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  83
  I ri esht djali me siguri 1und1 ofert.
   

Shpërndaje faqen

Loading...