1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dua sygjerimet tuaja Online selling

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albani99, 18 Qershor 2020.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kisha kerku ndihme nga ndonje anetar qe eshte ka punon me online selling, cila kompani lejon country kosoven si clickbak, amazon e tjera..si dhe menyra e pagesave...
  Pak a shume infrastrukturen kam si gati wordpress nje theme premium te blere.
  Me online selling shopify a asht ka mirret dikush...
   

Shpërndaje faqen

Loading...