1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

dropshipping online shqop

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga armend.durmishi, 31 Mars 2018.

 1. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  zentrila.com nuk osht komplet e kryne ama deri dikun po punon me plugin qe u bon qmimet e sasin e mallit update gjdo minut edhe nese diqka shet automatik ti i merr edhe 8% prej affiliate extra fitimit prej qmimit qe e ke rrit si dropshipper
   
 2. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  1 Kshill paguje SSL se amerikant e njerzt e evropes nuk pagujn nqofse se ki tsigurum webin psh qysh e ka itshqip paswordat CC e kto konsumatorit i ruhen kan siguri mos me ju vjedh. A theme e webi pom pelqen kogja mir veq suksese.
   
 3. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  248
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje Pamja eshte Super , veq shtoja 1 SSL , ndrro server edhe jepi rendsi sa shpejt qelet site se shum slow po qelet , tjetra perkushtov me 1 niche edhe nese ali plugin nese e perdor sta kisha sygjeru
  Kalo mir

  p.s edhe gallery fix , /home/zentnlqy/public_html/wp-content/plugins/sw_core/sw_plugins/sw-instagram/includes/default.php
   
 4. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  faliminiderit djema ssl normal u duft mu aktivizu se e kom aktivizu ama e kom ni problem tjeter paypal spo bon mo a keni ide qysh me ndreq a jo se marova

  edhe ali plugin e kom perdor edhe ne store tjera pse po thu qe nuk bon cilen e perdor ti
   
 5. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Shikoje pak kete produktin ketu http://zentrila.com/product/smart-watch-dz09-digital-wrist/
  Ishte free dhe bera order 2 cope,
  nese eshte ndonje gabim nga ana juaj
  bej cancel order qe kam bere une me emrin Alvi/
   
 6. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  949
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  48
  Tek http://zentrila.com/shop/ shfaqet
  Code:
  <form action=”https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr” method=”post” target=”_top”>
  <input type=”hidden” name=”cmd” value=”_s-xclick”>
  <input type=”hidden” name=”hosted_button_id” value=”ML6SKNKA8QVJC”>
  <input type=”image” src=”https://www.paypalobjects.com/en_US/i/btn/btn_buynowCC_LG.gif” border=”0″ name=”submit” alt=”PayPal – The safer, easier way to pay online!”>
  <img alt=”” border=”0″ src=”https://www.paypalobjects.com/en_US/i/scr/pixel.gif” width=”1″ height=”1″>
  </form>
   
 7. Nderim_sh

  Nderim_sh Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shopi shume shume ngadale po hapet, nese nuk hapet brenda me pak se 5 secondave nuk ben. Produktet nuk kan description, mundohu ti pershkruash me disa fjali. Edhe per mendimin tim rregulloj pak produktet po mendoj per nga rradhitja.
   

Shpërndaje faqen

Loading...