1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dropshipping ndihme ju lutem

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga ervis kalemi, 29 Prill 2020.

 1. ervis kalemi

  ervis kalemi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mesa po shikoj nuk esht cekur shum tema e dropshipping nuk e di nese punoni me kete menyr apo jo..nqs punon njeri ose ka punuar i lutem te me ndihmoj...
  Kam bler nje web pasi kam traffic usa canada dhe mund te me sjell shum fitime te mira kjo menyr pasi nuk do shum shpenzime mesa di un....doja te dija nje menyr per pagesen qe te me kalojn leket e klientit sa me shpejt pasi kam vetem 3k$ gjendje dhe nqs hapet puna nuk dua te me ngeci puna..un kam vendosur paypal per te pranuar pagesen por pasi kam ber nje shitje per prov ne shqiperi...koha e dergeses ishte 13dit me e-packet dhe leket e "klientit" nuk me kane kaluar akoma...Shitja ka 6 dit qe esht ber..
  A mundet dikush te me ndihmoj nqs di ndonje menyr me te shpejt qe mund te me kalojnleket e klientit ne llogarin time dhe te mund ti perdor??
  Shum flm nqs me ndihmoni :)
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ketu eshte folur shume per dropship. Por problemi yne kryesor eshte se duam te pasurohemi ose te fitojme shpejte pa shpenzuar dhe pa rrezikuar.
  Tashme te kthehei tek pyetja jote.
  Me sa di vetem nese ke llogari biznesi parat te kalojne direkt ne llogari ne paypal, por cfare kerkon paypal per ne shqipëri nuk e di.
  Kurse dergesa me 13 dite ka ardhur shume mire ne shqiperi. Duhet te dish qe mund të zgjase deri ne 60 dite ose edhe me shumë ne raste te rralla.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 3. ervis kalemi

  ervis kalemi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shum flm per pergjigjen vlla :)
  Me shqiperin thjesht e bera prove nga nje shok sa per te par vetem kur kalonin parat me kupton..un do punoj vetem me usa dhe canada pasi kam trafik shum gjithsesi shum flm :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...