1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivers Wi-Fi nuk me instalohen

Tema tek 'Drivera' e hapur nga pal, 24 Nëntor 2017.

 1. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nje kompjuter Apple MacBookPro8.1 (Apple MBP81.88Z.0047,B27.120124.1646) me windows10 nuk me instalohet driveri i wi-fi, si mund ta shkarkoje.
   
 2. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  As nje ndihme spo jep kush, kjo ndihme me duhet pasikam nevoje.
   
 3. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  712
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  88
  A ke provu me e be update boot camp, pasi qe nuk munesh me i instalu driverat manualisht, ti bene update boot camp:
  Code:
  https://support.apple.com/en-us/HT204923#download
   
 4. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Joe dergova ne servis.
   

Shpërndaje faqen

Loading...