1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivers for INTEL motherboards 1.1 GB

Tema tek 'Drivera' e hapur nga IceWell, 15 Qershor 2010.

 1. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  [​IMG]


  Drivers for INTEL motherboards | 1.1 GB

  Now find all Intel motherboards drivers (815, 915, 945, etc) in one CD (512 Mb): lan, audio, video, graphic,network...

  Code:
  http://hotfile.com/dl/46343659/5ce25b2/Drivers.for.INTEL.motherboards.part01.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343656/56b0143/Drivers.for.INTEL.motherboards.part02.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343655/6bcf730/Drivers.for.INTEL.motherboards.part03.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343584/5eadb4e/Drivers.for.INTEL.motherboards.part04.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343563/c5f0943/Drivers.for.INTEL.motherboards.part05.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343561/5cc2211/Drivers.for.INTEL.motherboards.part06.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343560/1d2a27f/Drivers.for.INTEL.motherboards.part07.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343510/9823707/Drivers.for.INTEL.motherboards.part08.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343481/704f981/Drivers.for.INTEL.motherboards.part09.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343473/f31f73f/Drivers.for.INTEL.motherboards.part10.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343471/2b170d1/Drivers.for.INTEL.motherboards.part11.rar.html
  http://hotfile.com/dl/46343472/4a225a7/Drivers.for.INTEL.motherboards.part12.rar.html
   
 2. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  hait si mos të pritojsh , linka t`RS's qit .
  thanks anyway.
   
 3. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk i kom me RS sorry
   

Shpërndaje faqen

Loading...