1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

DriverPack Solution 10 Professional DVD

Tema tek 'Drivera' e hapur nga IceWell, 22 Maj 2010.

 1. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  [​IMG]

  DriverPack Solution 10 Professional DVD | 4.09 GB

  DriverPack Solution 10 - is the latest version of the most popular program to automatically install the drivers. This version contains a number of new features and optimized for all platforms (x86-x64). And thanks to a fresh database program installs a driver on any computer

  Code:
  http://ugotfile.com/file/824631/DriverPackSolution.part01.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824712/DriverPackSolution.part02.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824632/DriverPackSolution.part03.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824713/DriverPackSolution.part04.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824637/DriverPackSolution.part05.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824636/DriverPackSolution.part06.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/825004/DriverPackSolution.part07.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824634/DriverPackSolution.part08.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824639/DriverPackSolution.part09.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824711/DriverPackSolution.part10.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824633/DriverPackSolution.part11.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824643/DriverPackSolution.part12.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824715/DriverPackSolution.part13.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824635/DriverPackSolution.part14.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824641/DriverPackSolution.part15.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/825005/DriverPackSolution.part16.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824714/DriverPackSolution.part17.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824645/DriverPackSolution.part18.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824642/DriverPackSolution.part19.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824644/DriverPackSolution.part20.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824646/DriverPackSolution.part21.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/825007/DriverPackSolution.part22.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824717/DriverPackSolution.part23.rar?rid=23321
  http://ugotfile.com/file/824716/DriverPackSolution.part24.rar?rid=23321
  No Pass
  i kom testu 100% bojn veq qofse fshihet naj link Filet Rar bojn super me te mirra.
   

Shpërndaje faqen

Loading...