1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Driverat e Kartele Grafike

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga ph3wl1, 17 Shkurt 2016.

 1. ph3wl1

  ph3wl1 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  si muj me i instalu driverat e karteles grafike ,se kam problem me lojen cs 1.6 sepse nuk me ban me ja ndrru aty change mode d3d por vetem software,me heret ka punuar loja ne versionin d3d ndersa tani nuk ben.
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  614
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  58
  na trego emrin e Karteles qe te gjejim driverat perkates!
   
 3. ph3wl1

  ph3wl1 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  si muj mi gjet driverat e kameres ?
   
 4. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  provo aplikacionin drivers genius.
   
 5. ph3wl1

  ph3wl1 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  mfalni se gabim jo driverat e kameres po t'karteles grafike si muj mi gjet?
  me driver genius e kom provu po sum ka ba ?
   
 6. Albini-Ads

  Albini-Ads Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  hajde pm te kallxoj qysh mi nreq
   
 7. Muli Zena

  Muli Zena Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  shko start->run

  ne run shtyp Dxdiag , pasi te shtypesh dxdiag te hapet nje table me disa opsione siper kliko opsionin display edhe e ke aty name , ma thuj ktu name (modeli i kartes grafike) edhe ta gjejm ne driverin .
   

Shpërndaje faqen

Loading...