1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Driverat e Internett

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Valdrin Miftari, 11 Shkurt 2018.

 1. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si me i gjet driverat pas formatit pasi gjith jan fshir edhe te internetit, nuk mundem permes everestit nuk e tregon emrin e driverave te lanit
   
 2. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ja gjeta emrin PC\Ven_10eC&dev_8168&Subsys_859E1043&REV_11 download po spo muj mi gjet mi bo download per win 7 32 bit
   
 3. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mundet mu mbyll tema u zgjidh problemi :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...