1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

driveragent.com

Tema tek 'Drivera' e hapur nga dinii, 23 Janar 2010.

 1. dinii

  dinii Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a mundet dikush me ma gjete nje account ne driveragent.com po me vyn shume per drivera....
   
 2. Wulns~

  Wulns~ Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Per nje driveagent account nuk mund te ndimoj, por mund te sygjeroj te perdoresh Uniblue Driver Scanner te cilen mund ta downloadsh ketu:

  http://www.liutilities.com/products/driverscanner

  [​IMG]

  Per Serial Key nuk kam drejt te te ndimoj derisa forumi nuk pranon gjera Ilegale, por provo te gjes seriale ne serials.ws dhe kerko aty:)

  Peace Wulns~
   
 3. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Serialin mund te ja dërgosh ne PM nëse dëshiron, nuk eshte e ndaluar ne PM
   
 4. dinii

  dinii Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ky i mire koka, po mu po me vyn me i shkarku driverat qe mi pase ne pc...
  however thnx ;)
   
 5. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje dini.
  Perderisa askush nuk te jap dicka qe duhet te blehet, te sygjeroj te lexosh kete mesimin nga phanolee:

  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=82&t=532
  Perndryshe na trego te dhenat: OS qe perdor, ID, llojin e produktit dhe te ndihmojme ne me gjetjen e tyre !
  Faleminderit
  cRu3l.b0y
   
 6. dinii

  dinii Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  flm shume te dyve ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...