1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Driver Magician !

Tema tek 'Drivera' e hapur nga eRmaLosS., 20 Janar 2010.

 1. eRmaLosS.

  eRmaLosS. Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  mos eshte ky program qe vetem i ben update driverat,dhe jo gjetjen,sqarohu mir

  Te Pershendes
   
 3. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Un ket e perdori vetem per me ba Backup Driverav osht shum i mir. e sa per me ti gjet driverat qe si ki te instaluar ateher nuk e ka ket mundesi.
   
 4. darkforce

  darkforce Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Jo ky edhe ti gjon drajverat loqkamona, por duhet marre parasyshe se duhet te jete pc i konektum me rrjet pasi ky punon online dhe nese provohet kur pc eshte pa rrjet ather eshte i kote gjetja e drajvrave, por eshte dicka shume e mire pasi ne shumicen e rasteve ky i gjen drajverat.

  Mirmbetshit.

  Sinqerisht
  DarkForce.
   
 5. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  ateher do e marr edhe kom me provu,e nese nuk eshte ashtu siq thu ti LOQKOMAN do bisedojm me staffin nese poston gjera te pa verteta
   
 6. darkforce

  darkforce Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  neser un te uploadoj diku dhe te dergoj linkun dhe e shkarkon sepse tash skam kohe se ika me flejt , sepse ti koke shume njeri statik, se kom zor me te rrejt ;) klm
   
 7. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk po te kuptoj, une e shkarkova nga linku i mesiperm te postimi i pare

   
 8. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  ateher siq te thash edhe me heret mos e shkuj ate qe seshte e vertet,sepse mundesia e vetme e keti lloj programi eshte vetem qe te i bej BACKUP Driverat e PC pra ato qe ke momentalisht dhe ne as nje menyr te i shkarkoj ato qe nuk i ke.

  Te Pershendes
   
 9. darkforce

  darkforce Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mir djalosh :) , merre shkarko dhe instalo dhe jepja Serial Kodin pastaj nese din te kerkosh drajvera ather fillo me skanimin dhe do te shihesh se si do ti rendit te gjith drajverat qe te nevojiten per pc tuaj pastaj vetem klikon ne ate drajver dhe e sheh se si i shkarkon prej websiteve anasjelltas...:) nese nuk ke dicka te qarte me kontakto:)


  Sinqerisht
  DarkForce./
   
 10. iDrenD

  iDrenD Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Program i mir per Drivera, po ish kon edhe ma mir mu kon Full Version.!! =(
   
 11. uck_aksh

  uck_aksh Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 12. Nori

  Nori Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  driver magician e kom perdor diku 2 vjet , dhe jam i kenaqur

  eshte shum program praktik dhe i lehte , ne disa sekonda verifikon te gjitha driverat dhe i gjen ata qe mungojn dhe qe kane update dmth version me te ri
   
 13. kosova

  kosova Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0


  Shume Gabim je Loqk se ky program osht moti weq qe ndrrohen modelet edhe dalin me variante te ndryshme perndryhse une Punoj si IT edhe moti e perdori 3.30 mdoket se ky koka i ri edhe pse se kqyra i kom plot do verzione edhe I bon update.

  Dark Force qashtu osht se weq ti e ki mire ;) e ju tjeret Skejav Flej Flej haha Lol

  E ka 1 mundesi aty UPDATE shkruan edhe qaty weq klikon edhe pret pak ti qet aty qka ka mangu edhe download edhe i ruan ne pc weq qe duhesh me pas rrjet kuptohet :D:D:D

  Klm\
   

Shpërndaje faqen

Loading...