1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Drejtimi ne Fakulltet per Marketing

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Rrezart123, 12 Prill 2015.

 1. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje
  Deshta me dit Drejtimi per Marketing qfar land ka ma shum edhe si qka muj me Punsu n'Kosov :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...