1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

dproto problem per non steam

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga emiljano22, 4 Prill 2018.

 1. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Di ndonjeri si ta rregulloj dproto ne server se spo lejon lojtaret non steam te futen e nderrova dproto por prap the same
   
 2. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me fal ndoshta vone e pash e ke rregullu problemin apo ki ende ket problem ?
   
 3. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  mora
  hlds nga webi jote po ka problem me maps di gje pse i fus map maps ini dhe te map po nuk behet next map rri vetem dust2 si ta rregulloj kete
   
 4. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nextmap rregullohet tek mapcycle.txt aty jan dy mapcycle_day.txt edhe night qe dmth mapat per diten edhe mapat per mbremje nuk ka naj problem aty mundesh me ndrru qe dush ndihme lajmrohu ne fb besoj qe e rregullojm :)
   
 5. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  347
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  43
  por ai e beri pytjen ketu jo ne fb
   
 6. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  E pash ajo puna Dproto ka mbaruar edhe tani pyti per nje HLDS timen edhe zakonisht ne forum spo jam shum aktiv me i ndihmu ne fb rri On nenstop per at arsye e pash me te arsyshme permes facebook
   

Shpërndaje faqen

Loading...