1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Downlodi Nderprehet 99%

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 16 Korrik 2014.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje Antar te nderuar kam nje problem me windows xp qdo download po mu nderprehet 99% si me chrome ashtu edhe me mozill kom provu edhe me Internet Download Manager edhe me ato po mu nderprehet te 99% spo di ku o problemi vetem fajllat qa jon .rar po mu shkarkohen tjerat jo
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Problemi eshte qe ke virusa n'kompjuter dhe nuk e lejojn shkarkimin nga interneti t'fajllav .exe . Merre nje antivirus skanoje kompjuterin te terin pastaj shiqo a po te bene.
   
 3. _gaQkA___-

  _gaQkA___- Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  si p.sh Microsoft Essentials , tnjejtin problem e kom pas edhe une,merre qat antivirus nshoja FULL SCAN edhe ko met ba ;) vetem edhe leje net bahet UPDATE
   

Shpërndaje faqen

Loading...