1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Doracak PDF Access 97/2000

Tema tek 'C# // C++ // VisualBasic' e hapur nga Papillon, 5 Qershor 2019.

Tags:
 1. Papillon

  Papillon Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,
  Kam nje doracak ne formatin PDF per Access 97/2000 ne gjuhen shqipe te cilin e kam pregaditur qysh ne vitin 2002 me shprese se do ta botoja ndojhere, por qe nuk munda te realizoja ate deshire.
  Ndoshta ka ende dikush qe do te munde te perfitonte nga ky doracak.
  Po pres pergjegje nga Administratori te me lajmeroi se a mund te postoj nje PDF me 109 faqe ne kete forum ?
   
  @science dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,935
  Pëlqimet:
  594
  Pikë nga trofetë:
  293
  Nëse mundet ta publikojmë edhe tek shqipopedia
   
 3. Papillon

  Papillon Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit, do ta bej.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...