1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dora2

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga rilind_n, 23 Mars 2020.

 1. rilind_n

  rilind_n Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nga kurreshtja pyes grupin a ka te interesuar qe duan te blejne projektin komplet (Backend + Frontend)
  Backend:
  • Java Spring
  • MySql database
  Frontend:
  • Thymeleaf templating engine
  • JS
  Dokumentimi nuk eshte i kompletuar mirpo mund te realizohet per kohe te shkurter.
  Disa nga features:
  • Seller reviews
  • Reporting
  • Emails
  • Facebook & Twitter sharing
  • Filtering
  • etc...
  Bashkangjitur mund te jap edhe faqen e FB me 837 like.
  Projektin mund ta shikoni ne www.dora2.net
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ma nis ni ofert nPM
   
 3. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nuk kuptova mire te lutem nese ka mundesi te shpjegohesh pak

  A eshte ne shitje ky webi per shitje a qka
   
 4. rilind_n

  rilind_n Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte punim i imi, mirpo nuk kam kohe te mirrem me te dhe dua ta shes.
  Domain www.dora2.net mundet mu shit bashk si paket, ose mundesh vet mi dizajnu ndonje emer te ri apo dicka te re.
  Une e shes projektin e kompletuar Backend + Frontend
   

Shpërndaje faqen

Loading...