1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga -em-, 26 Qershor 2016.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  ncisnews.com se fundmi, kam bler shum por jo me ket qellim qe thot phoenix sme ka shku mendja kurr ashtu, te gjith qe i kam pas ju ka skadu afati .
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Getcheap.shop
   
 3. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Antarë , ju qe mirreni me shitblerje t’domaineve , a mundeni me e bo ni post qysh blihen edhe shiten domains per neve qe nuk e dijm , nese nuk ekziston ky posim n’forum !
  Edhe normal me na tregu a osht profitabile
   
 4. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  mollagroup.com
   
 5. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  nextdeal.cc
  habitnext.com
   
 6. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shiko.tv ( Eshte ne shitje per ju qe jeni te interesum)
   
 7. Kitty

  Kitty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Në fakt doja te pyesja ku mund te ble domain? Cilen alternative me sugjeroni ngaqe ka shume mundesi zgjedhjeje
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  kam degjuar qe Namecheap i shet shume lire, tani shif e bej
   
 9. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  thedailyads.com
   
 10. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  BlueHost.com qe eshte nje kompani shume serioze, kete kompani e perdori shume vite me pare dhe asnjehere nuk kam pasur probleme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...