1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga -em-, 26 Qershor 2016.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Lyrics.fm
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  dhurata.website
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  E-bikeparts.com
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  crypto-advisory.com
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  viagrashop.eu

  jacketshop.net
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @phoenix sa domains ke shkuar total dhe sa ke shitur prej tyre?
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kam mbi 80 domains , kom shit disa po me qmime vogla ndersa 1 qe e kom shit kohen e fundit mundem me i ble edhe 500+ domains edhe prap jam ne profit ne shitblerjen e domains.
  Kam plot oferta per me i shit edhe qato domain qe i kam po arsyeja qe nuk i kom shit hala eshte se mendoj qe jan domain premium dhe kan vler ma tmadhe si psh mcars.net kam marr ofert mbi 1000$.
   
  DailyTeCh, RexhepS, HeRBaR dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 8. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ku i blen zakonisht ke cfare regjistruesi dhe si i gjen? Tek expireddomains apo me ndonje metod tjeter

  Shitjen e ben duke e listuar ne auctions apo te kontaktojne vet te interesuarit nga emaili qe ke vendos ne whois
   
  getrich pëlqen postimin.
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Dynadot i regjistroj po edhe ne registrar tjer nese nuk i supportojn ndonje domain , nfakt spo du me i bo reklam se kam pas disa probleme me ta shkaku shtetit kosoves po si perfundim osht ma e mira se gjitha tjerat
  pasi ka edhe chat support te shpejt.
  Ndersa si registrar qe jan rrenca e ma tkqijt jon networksolutions,com.
  Per shitje provoj gjitha mnyrat tu e perfshi edhe at qe e ceke ti.
   
  HeRBaR pëlqen postimin.
 10. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Rrofsh për përgjigjen.
  Kush nga auctions/marketplaces sites tka rezultu me i miri deri tash me i listu domainet aty?
   
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Afternic
   
  HeRBaR pëlqen postimin.
 12. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  buzz.al (Gjendje Pune)
  modiues.de (Projekt DropShipping Germany)
  buzzbizzy.com ( Per google ADS)
  einsnieuws.de Prove
   
 13. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  dailyap.com
  sapo e regjistrova
  mendimi juaj?
   
 14. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  localrentals.net :D
   
 15. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  filmaseriale24.com
   
 16. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Cryptoxvip.com {Sot}

  Lastnotify.com {e kam pas ket}
   
 17. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  kosovocars.com :D
   
 18. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ti shume domaina ke , a mundesh me na tregu ndonje projekt qe ke bo a thjesht vetem i blen
   
 19. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 20. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  truckinsurance.org, 19 vite i vjeter, insurance cpc 54$
  Krahasohet me autoinsurance.org qe eshte shit 440,000$
  ose motorcyclesinsurance.org 34,000$.
   

Shpërndaje faqen

Loading...