1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga -em-, 26 Qershor 2016.

 1. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  kerkoj.info
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Direkt e paske nxjerr ne shitje. Kërkoj.info cfare mund të zhvillohet?
   
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  per mendimin tim me kete name cfar nuk mund te zhvillohet, thjesht si fjale kerkuese ''kerkoj info" mund te mbuloj cdo sektor ... per momentin e kam ne shitje po nuk do thote qe nqs ska interes per ta blere ta perdor vete vetem me ads
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  mortgage-companies.uk
  Top 10 Most Expensive Google Keywords
  The Top 10 Most Expensive Keywords are:

  1. Insurance
  2. Loans
  3. Mortgage $47.12 CPC

  careertips.net
   
  Taboo pëlqen postimin.
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  tt3.org data regjistrimit 1999 , forum aktiv ne vitet 2001-2005
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 6. sjamketu

  sjamketu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po po ka nje kufi, nuk eshte se kemi ekonomi e njerez si Amerika a Gjermania. Populli yne nuk mund te mabje me trafik e reklama mijera ose dhjetera mijera emra. Per ate, emrat kane teper rendesi ne nje treg te tille.
   
  boni pëlqen postimin.
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  escorta.co , escorta.be
   
 8. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  fitposks.com
   
 9. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  tipsforeverything.com
  unofinity.com
   
  sjamketu pëlqen postimin.
 10. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  s20plus.com

  Nese dikush eshte i interesum me e ble, jam i gatshëm se spo kam kohe me e bo blog me tutoriale...

  Është seria e re e Samsung qe do dali se shpejti ne treg, mbas 5 diteve
   
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  0l0.net

  Ft1.net
   
  Last edited: 8 Shkurt 2020
 12. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  truckexperts.net
   
 13. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  ka ec koha e forumeve :p
   
 14. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  e paske kete domen super si nje kastravec me dy veze :p hahah
   
 15. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Haha po per at arsye qe terhek vemendje terhek edhe blers :D
   
 16. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa i perket shpalljeve, njoftimeve mbani mend tash esht trendi i video shpalljeve, video ads qe esht ka behet koxha LEK me kto koncepte.

  pasi qe kam regjistruar ca TLD me ket emer / domain neper EU shtete sot regjistrova edhe www.videoshpallje.com

  let rrin aty sdihet i vjen rendi edhe kti sporti :D
   
 17. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ndoshta i vjen trendi, dhe me siguri qe po, vetem me kete emer problem.
   
 18. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  pse, apo cili emer / domain mendon do ishte me i pershtatshem per video shpallje ?

  klm
   
 19. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  snapkod.com
   
 20. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Gaming-desk.com
  Gaming-desk.net

  1 shop per gaming desk, disa reklama ne yotubera per lojna , mendoj se ka me pas sukses :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...