1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga -em-, 26 Qershor 2016.

 1. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe një herë, kjo temë nuk është për këtë punë!
  Ka shumë cctld që nuk e kanë standart këtë gjë (edhe pse ti nuk përmende fare al), por sërisht trajtohen njëlloj si mënyrë marketingu nga kompani të ndryshme. Nuk dua të përmend emra firmash që bëjnë të njëjtën gjë. Postoni ofertat në vendet e duhura.
   
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  43
  bitstok.al
   
 3. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  pyetni.com
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  dublimi.com
   
 5. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Theme qe perdor suporton mobile design?

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne fakt jo :(:p plus qe kam perdorur nje popads te keq qe nxjerr shum rreklama po do e rregulloj se shpejti :D
   
  enneaa pëlqen postimin.
 7. Oni11

  Oni11 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kuriozitete.al
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  showshqip.de
   
 9. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  F1.al
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,731
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  I nderuar keto domeinet .al i blen per ti shitur apo per ti zhvilluar. :) Nese po na trego ndonje projekt qe ke zhvilluar.
   
 12. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  80% per ti shitur i nderuar.
  disa domenev jau bashkangjes edhe ngaj faqe :D kshtu qe pak me mir e me leht per ti shitun.

  www.shitblerje.al koj faqe esht n rend dite :) por ende ska arrit oferta qe un kerkoj.

  t'pershendes
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 13. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Bravo kam kerkuar per domaine me dy germa ne .al

  Para dy vitesh ka pasur ende keto muajt e fundit kam kerkuar po nuk kam gjetur.:D
   
 14. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  mbram rastsisht kerkova domene me dy germa edhe gjeta F1 (dje kishte skaduar).
   
  boom3rang dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 15. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  546
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  WebTutorial.org
   
 16. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  punsime.com
   
 17. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
 18. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  kerkoks.com
   
 19. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
 20. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,504
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  243
  A po fiton me kto domain?
  Apo veq i i regjistron me shpresen qe pas 1 kohe ju rritet vlera dhe i shet me qmim te shtrejt ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...