1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Domainet qe keni blere/rregjistruar se fundmi

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga -em-, 26 Qershor 2016.

 1. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hahaahahah jo, ne fakt, heren e pare kur aplikova per SSL free ne Cloudflare, ajo ishte arsyeja qe se pranuan por pasi ua shpjegova e pranuan... tani pas 1 muaji ma kane hequr perseri spo e marre vesh :p Nga Bank dhe Fund jan emra qe jane me "high-transactions" :p nuk e pranonin ...
   
 2. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  shpallje24.com
  automjete24.com
   
 3. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  4rent.al
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  546
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  AmericanDoctor.net shqip mjek amerikan
   
 5. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Studio.al
   
 6. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Last edited: 2 Dhjetor 2017
 7. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  drejtesia.al
   
 8. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  849
  Pëlqimet:
  537
  Pikë nga trofetë:
  173
 10. F95

  F95 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  apk.al
   
  -em- pëlqen postimin.
 11. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  elismatjani.it domaini qe kam rregjistruar se fundmi
   
 12. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  healthsan.com
   
 13. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  quotidianotips.com
  freesoweb.com
  seowayit.com
  realitetishqiptar.ccom
  law-bulletin.com
   
  Last edited: 16 Dhjetor 2017
 14. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
 15. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  buysell.al
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 16. EderHost.com

  EderHost.com Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ofrojme domaine .AL deri ne fund te vitit per vetem 1.99 euro
   
 17. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  568
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  A mundesh me ma marr nje si p.sh bikelifestar nese mundesh
   
 18. EderHost.com

  EderHost.com Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  OFERTE DERI NE FUND VITIT
  per cdo domain qe transfereni tek ne, ne ju dhurojme nje vit rinovim falas ne moment
   
 19. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  E para, mos reklamo budallaqe vend e pa vend.
  E dyta, çdo kompani që ofron shërbimin e transferimit të domaineve, përfshin rinovimin.
   
 20. EderHost.com

  EderHost.com Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Domainet me .al
  Domainet me .AL nuk ofrojne rinovim as me leke as pa leke kur transferohen, dhe ne kete po reklamojme qe ju japim nje vit falas per cdo domain qe transferoni tek ne. Dhe mendojme qe nuk eshte budallik por ne perfitim te klientit, te pakten kush ka transferuar ka ngelur i kenaqur.
   

Shpërndaje faqen

Loading...