1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes domainat (hackshqip.al , hackforums.al)

Tema tek 'Shitje' e hapur nga albion65, 7 Prill 2019.

 1. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje antare te Itshqip,

  Shes keta 2 domain : 1.hackshqip.al , 2. hackforums.al

  Te interesuarit te me kontaktojne ne PM.
   

Shpërndaje faqen

Loading...