1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Domain ...!!!!!!!

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Ardian Ardian, 7 Prill 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ndonje method per te marr domain free ??
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  614
  Pëlqimet:
  366
  Pikë nga trofetë:
  118

Shpërndaje faqen

Loading...