1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Domain Shitje & Shkembim !!

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga LOST, 21 Shkurt 2023.

 1. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje te nderuar antar te forumit Itshqip
  Po shes disa emrash domainesh
  Te interesuarit qe deshirojn te blejn Domaine ose per shkembime me kontaktoni ne pm
  Ose me kontaktoni ne numrit te whatsapitt +389 77 888 163

  Faleminderit

  Ka dikush ndonje i interesuar apo kot me kot e kemi hapur kete teme :p
   
  Last edited by a moderator: 22 Shkurt 2023

Shpërndaje faqen

Loading...