1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Domain free??????????

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga nity99, 26 Mars 2020 në ora 19:16.

 1. nity99

  nity99 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka ndonji site ku merr free domain psh si : .tk etj?
   
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka sa te duash mjafton pak kerkim ne google
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  379
  Pikë nga trofetë:
  138
  freenom.com
   
  nity99 pëlqen postimin.
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje,

  e ke freenom.com ka domain .tk, .cf, .ga, .gq nuk pom kujtohet tjera , po nese nuk gaboj nuk osht tu lshu mo domain free , megjithat provoje.
   
  nity99 pëlqen postimin.
 5. Fatlum Shoshi

  Fatlum Shoshi Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  freenom.com nuk bon tash me duket qe u mbyll !
   
 6. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. nity99

  nity99 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ok flm e rregullova mr freenom
   

Shpërndaje faqen

Loading...