1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Domain free !!!!!!!!

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Ardian Ardian, 28 Prill 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje desha te marr nje domain free , ne frenoom mund ta marr por nuk e di nuk me leojn , ku me sugjeroni ta marr nje free ??
   
 2. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk ke donaine te tjera falas, kryesisht vetem freenom ose ndonje kompani tjeter cctld skandaloze.

  Pastaj ke subdomaine pa fund nga kompani te ndryshme..
   
 3. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  bleje nje domain se 10$ ne vit eshte... nuk eshte ndonje investim i madh ahahhah...
   
 4. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  dicka tjeter pyta me sa duket ♥
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...