1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dogecoin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Wukel, 12 Shkurt 2018.

Tags:
 1. Wukel

  Wukel Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mund te arrije Dogecoin vleren 1$?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,395
  Pëlqimet:
  1,034
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mbase shume vitesh kur marketcap i BTC, ETH etj te kete kapur triliona dhe ndoshta.
   
 3. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfare mendon per ETN-electroneum, a ka te ardhme ? ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...