1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Do me pranoj Adsense apo jo te kjo faqja

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga izet1, 5 Gusht 2014.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po mir nga e di ti qe thjesht do qe te pranohet dhe ta ket full :p zbesoj qe ai pret te fitoje nga ai web.
   
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Normale , por po te jesh pak i zgjuar mund te besh edhe mijera euro me portale informative ne gjuhen angelze. Kur merr nje lajm mos e bej copy/paste , priti dicka , shto sikur edhe 1 fjali dhe ndrysho foton. Do te shikosh qe me kete menyre nuk do te kete asnje gje te keqe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...