1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Do me pranoj Adsense apo jo te kjo faqja

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga izet1, 5 Gusht 2014.

 1. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mirmbrema.
  A mendoni se do te me pranoi adsense te kjo faqja apo jo
  www.albversion.com


  Kete faqen e kam krijuar dije ne mengjes.
  Kam ber disa postime.
  Po pres te dali ne motorin e kerkimit google.

  Kur me sugjeroni te bej aplikimin per adsense

  Pres sugjerime
   
 2. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ja po ta jap une pergjigjen qe mos te lodhesh kot andej nga adsense .

  Nuk ta pranojne :)
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  ta pranojnn vetemm prit sa te besh trafiik pak
   
 4. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  ska lidhje trafiku :)
   
 5. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Arsyen vlla
  se un kam aplikuar dhe me blogger me postime Copy shqeto fare qe ja benin MU qe ishin COPY dhe adsense me ka pranuar
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  okejj ti po thuu qe jo une po thomm qe po .
  bonn traffiikk .edhe postoo anglishtt vetemm..
   
 7. bledian93

  bledian93 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Permbajtja eshte e kupjuar ? Pasi nqs eshte e tille eshte i cike problem pasi ta pranojne ca kohe qe te besh nja 100e pastaj te fusin shkelmin :S Gjithemone ja vlen ta provosh , pac fat plako
   
 8. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Si nuk eshte i rendesishem trafiku. Ajo eshte pjesa me kryesore. Google Adsense nuk mund te bashkpunoj me website me 20 vizitor ne dite.
   
 9. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Si e kam shkruajtur e me lart Adsense me ka pranuar 2 here ne 2 blogger me postime te kopjuara nga wikipedia dhe faqe te tjera dhe per per me teper postimet i kam importuar dhe me vetem 20 klikime qe i kam ber vet adsense me ka pranuar

  Pyetja ime eshte a vlen kjo ne faqe me.com

  SeliBaruti ti e ke fjalen te altervista aj korkon nje numer te caktuar trafiku per ta lidhur me adsense
   
 10. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po te nis dicka ne PM te shikosh
   
 11. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Po ajo kerkon nje numer fare te vogel , 80 vizitor edhe 800 shikime.
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  po bre .. mir oo .. provoo ..
  ps. wordpress apo ku e more kett template ku mundemm me gjet.
  edhe a munn memm treguu si me e hekk ne footer powered by wordpress
   
 13. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  TA coj linkun ne PM pasi nuk lejohet nga rregullorja ktu
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  ok mann flm .
  ps: at problemin me footer e rregullova..
  ps . t sugjerojj ta leshh webin 1 jaw t bojj emer pakk
  pastaj aplikoo besojj qe pranoheshh
   
  izet1 pëlqen postimin.
 15. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Ate kam ndermend te bej pasi dua te me shfaqet dhe ne google search
   
 16. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kam nje pyetje @izet1 pasi paske apliku 2 her, ke apliku ne te njejten adress apo adresat e ndryshme? nese ke apliku ne te njejtat adresa te ka ardh pini 2 her ne ate adres?
   
 17. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Ne adres te njejte
  ne nje qytet jetoj un dhe domosdo

  vec llogaria bankare nuk lejohet ne 2 adsense
   
  Koraab pëlqen postimin.
 18. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dhe 2 her tka ardh pini ne adres te njejt?

  Faleminderit :)
   
 19. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  po mu t njejten adress t njojtat t dhona 3 pina mkan ardh
   
  Koraab pëlqen postimin.
 20. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Je gabim dhe po flet jasht llogjike.

  Trafiki nuk ka lidhje me pranimin tend ne Google Adsense , ata qe kerkojne aprovimin ne Google Adsense e kan trafikun prandaj eshte humbje kohe qe te diskutojme ketu bashke per kete.

  E vetmja menyre per te aprovuar llogarine tuaj ne google adsense eshte duke patur nje faqe me vlere me artikuj unik dhe duke plotesuar te gjitha kushtet qe kerkohen ne T.O.S .

  Eshte humbje kohe te diskutoj ketu me ju pranohet , nuk pranohet.. Une them nuk pranohet edhe sikur ti te kesh lindur me kemishe nuk ke per te marr as 1euro po ti kesh artikujt ne ate faqe copy/paste.

  See ya.
   

Shpërndaje faqen

Loading...