1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Djem e kom ble ni VPS prej GoDaddy?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga jetliri1112, 14 Nëntor 2017.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  a din najkush metod me perfitu prej VPS se kot e kom ble? 2gb ram i ka vps
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  129
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prej vps nuk pasna ni najhere qe mun fiton najsen nese osht fjala per windows vps vetem mundesh me pas access ne disa website nese osht vps usa shembull ne swagbucks.com osht vetem per amerik pra nuk munesh me u qas ne web prej kosove me vps mundesh me u regjistru me perfitu naj cent kurgjo ma shum.
   
 3. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une e di qe prej VPS sperfiton sen amo e kam Windows Vps edhe jan do metoda qe me vps osht ma leht me perfitu!
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,402
  Pëlqimet:
  1,038
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ndoshta ke degjuar qe bejne mining me vps por po te them mos e provo se ta bejne suspend.
   
 5. GameOver

  GameOver Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  129
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une e tregova si shembull swagbucks.com qe osht vetem per usa ndersa me vps mundesh me pas edhe ti qasje e me perfitu mirpo nese din naj metod vazhdo nashta ki sukses :D
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,402
  Pëlqimet:
  1,038
  Pikë nga trofetë:
  358
  @GameOver eshte dhe per vende te tjera jo vetem per USA...
   
 7. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po amo ma mir mos me marr suspended
  ok flm
   
 8. GameOver

  GameOver Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  129
  Pikë nga trofetë:
  53
 9. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  sa pare shoq eki ble vps
   

Shpërndaje faqen

Loading...