1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dizajne Professionale (PA VIDEO)

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ZeroCooL!, 29 Nëntor 2012.

 1. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Code:
  http://http://www.zimbio.com/All+About+Photoshop/articles/BAO_cUkwqoO/30+Beautiful+Photoshop+Text+Effect+Tutorials
  Shpresoj tju ndihmojn

  ps/Nuk i kom qit per reklam po per mu msu antart tjer !
   
 2. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nejse ksi faqeve mundesh me gjet kudo , ama edhe kjo me te vertet i paska disa logo Filmm !!
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0

  epo ka dizajnera tri qe ju nevoitet 1 navigator nese muna me thon :D
   
 4. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  @SerialCode

  Nese mundesh mi dergo disa web sikur ky ne pm

  @ZeroCooL!

  Flm shum per kete faqe ;)
   
 5. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ska perse, mvjen mir qe ju ka nevoit

  GunSpeR nese deshiron me gjet tutoriale sikur ky te linku qe i kom shfaq osht shum leht !

  •Hyr ne google.com
  •shkruaj " How to Create Design With Adobe Photoshop cs5 ose cs6"
  •Pastaj shikoji tek Images
  •E gjen 1 Dizajn qe tpelqen qe duket i mir
  •e hap at foto ne google
  •pastaj e hek ne X foton jo BROWSERIN por foton
  •Dhe pastaj e ki webin
  nashta mkuptove
   
  B1GGS pëlqen postimin.
 6. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  @ZeroCooL!

  Flm shum e gjeta edhe nje faqe tjeter me menyren qe the ti

  Code:
  http://designrfix.com/resources/photoshop-cs6-tutorials
   
 7. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne kete webssite kam gjet , shum dizajne te mira ! Shko dhe vizitoje

  Code:
  www.psdvault.com/
   
 8. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ju kom thon qe ju ndihmojjn shumm kto :p
   
 9. B1GGS

  B1GGS Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
   
 10. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  B1GGS ahhaha kjo tem u kon e jemja me Nickname ZeroCooL! ama mendoj qe shum mir e kom bo po nese ka nevoj edhe me vizatu pse jo hahah
   

Shpërndaje faqen

Loading...