1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dizajn i thjeshte per 4 Vjet Shtet

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga valdrin fetoshi, 17 Shkurt 2012.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Dizajn i thjeshte per 4 Vjet Shtet.

  [​IMG]

  I mirepres komentet e juaja.

  Flm. :)
   
 2. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  38
  ste ko e keqe suksese ke mujt edhe ma mir Hah :D ..
   

Shpërndaje faqen

Loading...