1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dizajn i thjeshte nga Valdrin

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga valdrin fetoshi, 17 Shkurt 2012.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Dizajn i thjeshte nga Valdrin, ndoshta ju pelqen.

  [​IMG]

  I pres komentet dhe sugjerimet e juaja.

  Flm Respektee. :)
   
 2. Beeeniii

  Beeeniii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bash i mir koka ..next :D
   
 3. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Fenksss Mann :)
   
 4. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  asaj lart tja kishe hek hijen se nuk i shkon teposht...
  suksese
   
 5. BlackNighT.

  BlackNighT. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  E mir pom pelqen
   
 6. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  i Bukur Koka Edhe i Thjesh
   

Shpërndaje faqen

Loading...