1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dizajn i Thjeshtë Për mua me vler të madhe | Flamuri i Kosovës

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga F.Ndrecaj, 1 Janar 2019.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Përshendetje itShqip,

  Sot Bëra një dizajn të thjesht duke perdorur Render edhe pse seshte e rendesishme kjo , e rendesishme eshte ideja.
  Vlersojeni Vet.
  [​IMG]
   
  enneaa, Taboo, phoenix dhe 10 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  909
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Më vjen mir që të pëlqu.
   
 4. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Interesante!
   
 5. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  shume e mire brravo
   
 6. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  Super
   

Shpërndaje faqen

Loading...