1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Dizajn Grafik

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga speaR., 16 Maj 2015.

 1. speaR.

  speaR. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jam ne perfundim te shkolles se mesme dhe deshta me dit nese dikush nga antaret din me shum rreth kti drejtimit, dhe a ja vlen qe te studiohet.
   
 2. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Une punoj Dizajner Grafik !! ne real life :p eshte interesant por qe te studiohet ? aty vendos ti .
   
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Un nuk jom pjes e kti drejtimi edhe pse e dashuroj ket fush edhe punoj si freelance edhe nqoftse ki vullnet edhe aftsi ki me mrri shum n'jet me ket profesion besom
   
  speaR. pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...