1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim - Planet tuaja per 2018

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga DarKr0x, 31 Dhjetor 2017.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  - T`investoj edhe pak n`crypto
  - Me vazhdu me e rrite fitimin me instant
  - Me i dhane zor Fakultetit se e kom lan mbas dore ( sidomos qe 2-3 muaj )
  - Me u feju kysmet hahahah !
  - Edhe me u stabilizu n`profesion real qe e kam njihere si asistent stomatolog dikund :p
   
  DarKr0x dhe albert1 pëlqejnë postimin.
 2. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  une dua te kem shendet gjithashtu kete uroj edhe per ju sepse shendeti nuk blihet as me bitcoint as me RPL pastaj zoti na dhente sukses ne idet qe kemi per te bere $$$$$
   
  albert1 pëlqen postimin.
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Teme shume e bukur :)

  Qellimet:
  1. Ti futem cryptocurrency-s
  2. Te rrit fitmin me 200% ne adsense dhe platforma te tjera
  3. Te kap shkollen e larte per informatike :p
  4. Te nxjerr me shume $$ duke zhbllokuar smartphones :p
  5. Te mesoj PHP (Laravel) + MySQL + Angular :p
  Kaq per momentin :p
   
  muli1, DarKr0x, emimer dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Big dreams??
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 5. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te gjej naj dashnore :p
  Te rris kanalin e youtube
  te shes faqe ne instagram\
  te investoj ne monedhat dixhitale etj..
   
 6. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  DogeCoin nuk e di pse egzisto ende "Nuk te sygjeroj te besh as edhe 1$ investim

  Nuk e di nese e kuptuat , por vitin e kalur "Kur isha i pire like ENDRI :p:p" ma kishin hap tel permes fingerprint

  Kshtuqe sivjet morra masa dhe i largova edhe fingerprint edhe face id
   
 7. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  Android/Ios game making

  Kam ca idera te bukura kur te mbaroj o i publikoj dhe ktu

  Dhe dicka kush ka info ne appstore sa eshte tarifa e rregjistrimit me hedh APP (si 25$ playstore)
   
 8. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te fitoj me shum lek online
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  E dyta besoj se arrihet por te tjerat se di :p do te duhet te punosh shume dhe te kesh shume fat.
  Po ke te drejte, shendeti dhe jeta jane mbi te gjitha. Respekte.

  Hahahaha, jepi na thuaj real gols.
  Suksese.
   
  Nardiunik pëlqen postimin.
 10. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos e ler cigaren pa bere lek dhe pa mbaruar universitetin se te bie rendimenti ne pune ashtu edhe ne mesime.
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po me shume se kam ngelur pa leke dua ta le :p
   
  omega_web pëlqen postimin.
 12. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  janari filloj shum mir , 1 janar profit +183% me crypto

  2018 pa e prek milionshin se la :v
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 13. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Eshte dicka e rralizueshme
   
 14. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  tema ishte per planet qe kemi, jo per deshirat :p :p
   
 15. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Te lutem mos e lodh veten me DOGE, sa per Ripple mendoj qe eshte investim i mire.
   
 16. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  ndoshta mundem mja organizu edhe 1 plan
   
 17. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  te fle zgjum :p
   
 18. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  na trego ndonje mini metot more burr te fitojim ka 200$ hiq me shume :p
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jemi ne gjysmen e vitit 2018.
  Si po ecin planet cuna?
   
  Nardiunik pëlqen postimin.
 20. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  E para u kry dark
  E dyta po dihet ,berllog !
  E treta mire po ece
  E katerta , e kom lon per q3 2018
  E pesta po pritet
  Dark kqyri planet atehere hahahah
   
  DarKr0x pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...