1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim - Planet tuaja per 2018

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga DarKr0x, 31 Dhjetor 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,077
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Mu duk interesante kjo teme. Ndajme se bashku planet dhe goals qe kemi per 2018.
  Po filloj une :

  • Te le cigaren
  • Te ble makine
  • Te beje leke me cryptocurrency dhe trade
  • GPA ne universitet mbi 3.5
  • Te filloj palestren

  Thoni goals tuaj. Respekte.
   
  RexhepS, omega_web, Nardiunik dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Investing ne ada dhe xlm, qellimi i vetem hahahah
   
 3. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  te q* maman e nje shokut :)

  deshir eshte edhe kjo :p
   
  udqcompany, Alkeo, Da Dimy dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 4. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  53
  Niher per niher e kam plan me largu nga telefoni
  • Face id
  • Fingerprint
  Deri pas 3,4 dite dhe ta vendos apet , tjerat vine me ren :cool:
  "Lol , do ta beje edit ose ta rishkruaj 1 post te ri se tash sbesoj qe shkruj per real GOALS :p:p"
   
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  631
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  88
  Finished front and back development
  started Computer Science Ubt
  working like remote
  and to continue fitness
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 6. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  1. Te bej lek me crypto trade
  2. Te bej lek me adsense
  3. Te bej lek me instant article
  4. Te bej lek me shitje online
  5. Te bej lek me dyqanin fizik :D
  6. Te mbaroj shkollen e larte se kam 10 vjet qe se kam perfundu :p
   
  dionis11, enneaa dhe Pjeter.B pëlqejnë postimin.
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,504
  Pëlqimet:
  612
  Pikë nga trofetë:
  243
  Hahaha
   
 8. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt rrafsh edhe 2018.
   
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  422
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  te bej lek me cryptocurrency
  te bej ndonje investim online
  te hap kompanine time
   
  Mr.Klajdi pëlqen postimin.
 10. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Lek, lek, lek.... Të gjithë duan lek këtu.
  Cigaren nuk e pi, madje kam bere një spray (ilaç) për lënien e duhanit. Kush do të marri pjesë në një studim shkencor të më thotë ;)
  Makina s'do ishte keq, por një shtëpi e hajrit këtu ku jetoj do ishte me mire.
  Shkollë kam bere mjaftueshëm, tani po mësoj të tjerët, për momentin asnjë student nuk duket i mërzitur me mua. Për momentin....
  Ajo puna e palestrës është ide e mire, edhe unë po e zvarris si shumë :D
   
 11. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,452
  Pëlqimet:
  2,042
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ta fitoj edhe 1M $ tjeter kete vit... :D
   
  RexhepS, bledian93, ahmet123 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 12. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,077
  Pikë nga trofetë:
  358
  Spaske ambicie fare.
  Do me interesonte te lexoja real goals :p
  Suksese
  Vetem te besh leke :p te tjerat i paske ne vije.
  Cfare kompanie ?
  Une jam i interesuar dhe per studimin skencor dhe per spay-n, shpresoj ta blesh nje shtepi te hajrit.
  Me pelqen kjo fjala “tjeter” hahaha suksese.
   
  enneaa dhe -em- pëlqejnë postimin.
 13. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  422
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne lidhje me it Ku do ofrohet host website building si dhe nja Dy web apps qe kam ndertuar
   
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,519
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  243
  të mos "humbas" këto që kam
   
  Alkeo dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 15. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  106
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kur mundohem te bej plane dicka do ndryshoje kshu qe ndonjehere i pres gjerst si te vine...
  Por e sigurte eshte qe do bej leke e do iki prap jasht shtetit. :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 16. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  546
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te nrroj fellnet e golf 2 te duket sa ma sportski :D:D
  Te investoj ne ripple nese bije cmimi :confused:
   
 17. Nardiunik

  Nardiunik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  • Te ble Tesla Model S P100D
  • Te mesoj rreth cryptocurrency dhe trade
  • Te me dale llotaria Amerikane :D
  • Te bej 1m$ e pare

   Do ishte mire po ti permbahesha ketyre qellimeve.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 18. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk u bllokua lotaria amerikane?
   
 19. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  43
  2017 ishte vit ku mesova shum gjera te reja keshtu shpresoj se 2018 do te jet viti i mundesive te reja,normale duke shfrytezuar kushtet e tanishme.
  Planet e mia per kete vit jan :
  -Te mesoj Gjermanishten me mir
  -Te Investoj me shume ne Cryptocurrency
  -Te kap 35$/day nga prilli(pa perfshir cryptocurrency)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 20. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  * Te investoj ne keto cryptocurrency 1.Dogecoin 2. RIPPLE 3. ADA per secilin nga 1K usd
   

Shpërndaje faqen

Loading...