1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Diskutim per Yt Monetize?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 9 Prill 2019.

 1. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje,
  kanali ime ka contect copyright po spo du mi hup minutat qe i kom brenda 1 vitit,e po du mi bo videot private nashta smi kap copyright,a osht e vertet kjo qe videot private si kap copyright,edhe videot qe ja nal monetized a i kap copyright?
  flm
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe nese i ke privat i pak copyright.
   
 3. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  e me i fshi krejt videot a hup monetized,a qet naj problem me moentized nese i fshij videot kejt??
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nese i fshin krejt t hupin ato minutat qe jan aty , nese ske monetize ,a nese ke disa jan tu ja bo ashtu
  tu i fshi edhe tu fut tjera , po kjo edhe pak pune fati a te kap sistemi apo jo
   
 5. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  dmth mi fshi krejt videot hup monetized a??
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po
   
 7. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervec kesaj eshte edhe scripti i youtube dhe sic te kap ai. Eshte nje term i pergjithshem qe quhet false positive qe do the thote se gabimisht e merr kartonin e kuq, prandaj dhe kjo video mund te kete nevoje per nje review manual nga nje person, se shumica i bllokon kodi, ose nese kane nje numer te caktuar raportimesh. Nese je i sigurt per cilesine e videos dhe se cdo gje eshte korrekte beje nje kerkese per rishikim
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  O djem puna osht qysh me bo zgjidhje ? qysh me arrit me marr monetize ma shpejt etj etj
   
  profesori pëlqen postimin.
 9. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kerkoj nga adminat te inkuadrohen ne kete teme sepse ata mund te din diqka me shume te na ndihmojn
   
  bmwplako, Aldi1234 dhe getrich pëlqejnë postimin.
 10. ProductiveMuslim

  ProductiveMuslim Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  E çuditshme eshte situata, monetize e kan heq ndersa nese klikon videon reklamat shfaqen. Nderkohe kanali eshte review... :(
   
 11. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kjo me sa kam pa osht tu ndodh te krejt , disa ore shfaqen disa dite po disa dite jo , por asnjeher nuk shfaqen 100% , nuk di qka po ndodh me yt vetem se jan duke bere ndryshime te mdhaja ,shpresoj te jene ne te mire te juve publisherave.
   

Shpërndaje faqen

Loading...