1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim - Investimet ne valuta virtuale

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DarKr0x, 19 Korrik 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Mendoj mos te bej me day trading per momentin...
  Sapo bleva 187 STRAT dhe mendoj ti mbaj deri ne fund te marsit.
  Hyrja : 106.5 K Satoshi.
   
  incognito pëlqen postimin.
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje krejtve, nese blen disa coins ne nje exchange, psh ne binance cryptopia etj, qfare ndodh nese ata vendosin ta hjekin ate coin qe ke ble prej exchange, ai kthehen paret qe kan investu ne to?, se e pashe qe cryptopia nuk qenka mo stellar(xlm) edhe cardano(Ada), Qa bohet me ata usera qa kan investu ne ato coina ?
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kane mundesine te bejne withdraw, exchange nuk i heq pa lajmerim por i lejon userat te terheqin coinsat.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 4. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  E ne qoft se nje user nuk e sheh kit lajmerim prej exchange dhe dmth nuk bon fare withdraw prej exchange ne wallet, qfare ndodh ?
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  I humb paret.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Stratis gati 133k satoshi :)
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kisha kohe pa bere trade.
  Sapo bleva Strat ne 34k satoshi. Shpresoj te kete pump neser pasi do behet release Breeze Privacy Protocol. Le te shohim cfare do ndodhe :)
   
  omega_web pëlqen postimin.
 8. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  344
  Pëlqimet:
  71
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ahmet per ate arsye nese ke vendos me bo trade nlong term ateher eshte mire mi fute ne nje wallet qoft nweb apo edhe desktop :D, e nese je ngjendje me percjell exchangin qdo dit apo dhe jave ateher mbaj ne exchange :D
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 9. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  344
  Pëlqimet:
  71
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sipas pervojes qe ke qa thu sa mundet me u rrit Stratis neser
   
 10. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe po su rrit neser pasi cemimet po bien mos i shit se i ke bler lire per mendimin tim.

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
  BurimBushi dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk pres ndonje rritje gjigande, jo ne kte gjendje te marketit.
  Por 30% do ishte bukur.
  Jane leke qe i kam ne qarkullim kto qe kam futur, por qe po mendoj ti mbaj pasi ma kane ulur shume cost average.
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 12. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,425
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Pershendetje te gjitheve, dashta me ngjall kete post prape
  qfare mendimi keni per krypto valutat per momentin me situaten aktuale
  dhe cilat coin mendoni qe do shperthejne ne 2023/24?
   
 13. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  474
  Pikë nga trofetë:
  123
  Stage 2 eshte aktualisht. bigeyes coin.
  [​IMG]
   
  ahmet123, Universal dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 14. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,425
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  faleminderit, tani hyra dhe bona 1 review tshpejt interesante po duket do e shikoj neser prap
  nese ke ndonje informacion se kur lancohet dhe 1 permbledhje te shkurter rreth ksaj coin qe te perfitojme te gjithe ketu pak njohuri dhe te informohem dhe interesohem rreth ksaj coin
   
 15. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  474
  Pikë nga trofetë:
  123
  Nuk eshte se i jam fut me detaje por eshte meme coin ashtu sikurse DOGE apo SHIBA. Avantazhet e ksaj jan qe mundesh me ble tani me low cost dhe ne stage 15 perfiton diku tek 600%.
  Foton e kan nxjerr vete ato ne grupin e telegramit nga ku mundesh me komuniku drejt per drejt. Kan rritje te frikshme. Qe 1 jave jan shtu 8k followers ne telegram.
  Eshte projekt interesant dhe i certifikum.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 16. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  qysh e ka emrin kjo coin, a osht edhe ne coinmarketcap???
   
 17. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,155
  Pëlqimet:
  508
  Pikë nga trofetë:
  193
  Fakti qe ti ke tradheturar shiben, se di dmth
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 18. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,066
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  153
  SHIB e ka zan gjumi hahha vdekje klinike
   
 19. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,066
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  153
  A mendoni qe ka te ardhme SHIBA , a ja vlen te mbajm ose te investojm me shum...
   

Shpërndaje faqen

Loading...