1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim - Investimet ne valuta virtuale

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DarKr0x, 19 Korrik 2017.

 1. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hahaha, a pe kupton? se nese i ka ra cmimi Bitcoinit apo Ethereumit keq eshte edhe per ate qe e ka ble monedhen edhe per ate qe e gjeneron. E keqja eshte e dyanshme jo vetem per ata qe e kan monedhen. PSH nese 1RIG ka gjeneru deri dje 700$, sot ja gjeneron 450$.
  Edhe nje gje, shume i sigurt jam qe prap kan mu ngrite.
  Edhe nje gje, 500% e kam rrite buxhetin prej qe i kam shite 2 Rigat e i kam ble monedhat qe tani i posedoj e i ruaj si syte e ballit.
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sapo bleva 66.3 stratis.
   
 3. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une i kam pas 50cp
  Mbreme i bleva edhe 25cp, por me keto 25cp jam ne humbje se i kam ble me 115560satoshi.
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Do nlija dhe njehere sa kaq por skam me btc.
  Ska gje mbaj per long term...
   
 5. Hektor

  Hektor Guest

  Djem, ta keni parasyshe, STRAT nuk eshte i mire per day trading, keni durim dhe do ja vleje.
   
  DarKr0x dhe ahmet123 pëlqejnë postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kam ndermend ti mbaj long term, dhe pse nje pjese mund ta heq ne fillim janari pasi the do kete rritje.
   
 7. Zikuziku1989

  Zikuziku1989 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nje pyetje kush faqe eshte me e mira per trade ?
   
 8. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bittrex
  E thjesht per te punuar.
  Shumllojshmeria e monedhave.
   
 9. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  pse ska opsion per mu regjistru ?
   
 10. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kete nuk e pasna dite, ndoshta perkohesisht...
   
 11. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115003463331

  Te dashur përdorues të rinj:

  Ne kemi marrë një numër të madh të regjistrimeve të reja të llogarive gjatë javëve të fundit. Jemi të gëzuar që kemi shumë përdorues të rinj që dëshirojnë të bashkohen me komunitetin Bittrex. Për fat të keq, ne duhet të bëjmë disa përmirësime në mbështetjen dhe sistemet e mbështetjes për të trajtuar trafikun dhe ngarkesën në rritje. Si i tillë, ne kemi ndalur regjistrimet e reja të përdoruesve për momentin. Nëse tashmë keni një llogari në Bittrex, nuk do të ndikohet nga ky ndryshim. Ju lutemi vazhdoni të hyni si zakonisht.

  Për përdoruesit tanë të rinj, ne do t'ju mbajmë të postuar kur ne hapim regjistrimin. Kërkojmë ndjesë për bezdi!
   
 12. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aha dmth kokan tu bo naj update
   
 13. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 14. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Xrp eshte me volume te madhe besoj se ne 2018 do te ket ngritje dej 5$ nuk eshte vone te investohet eshte kohe shum e mir per nje fitime te mir dhe te shpejt.
   
 15. Zikuziku1989

  Zikuziku1989 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vlla doja te te pyesja per kete termin Bankera pashe dhe nje faqe po spo e boj lidhjen hiq ca lidhje ka dhe me spectran??
   
 16. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  bankera.com eshte krijuar nga stafi i spectrocoin.com
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.
 17. Zikuziku1989

  Zikuziku1989 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po per cfare sherben me shume ?
   
 18. incognito

  incognito Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  https://imgur.com/a/4aoMK
  Deshta mi bo withdraw qeto burst po statusi po mdel Invalid edhe nuk po bon
  Maheret 1 coin tjeter boni withdraw me bo veq kta nuk po bon naj ndihm najkush ?
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  phoenix pëlqen postimin.
 20. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  CYPTOGAME
   
  DarKr0x pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...