1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim - Investimet ne valuta virtuale

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DarKr0x, 19 Korrik 2017.

 1. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Xlm ka mu rrit shum dhe stratis gjithashtu.
   
 2. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ku bazohesh? Ke ber ndonje analize?
  Apo hajd ta them un nje gje qe e kam lexu lart e posht.
  Mos e thuj dicka me kaq bindje sepse dikush mund te ta mar parasysh ate qe thua dhe mund te investoje kot e te rrezikoje
   
 3. Meem

  Meem Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Xlm veq pram u rrit 6 cent edhe pritet mu rrit hale spe di ti apo lexojshe najkun
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Buy KICK for long term.
  Nga 2019 pritet minimumi tjet 1$.
  Cmimi tani: 0.06...$
   
 5. Meem

  Meem Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Oo najsen ma shpejt o vlla me mar pare haha..
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Studio monedhat o shok, mos prit kur te cohesh ne mengjes te vi mendimi: do i fus ne x monedhe.
  Long term eshte me e sigurt, 200$ mund te kthehen ne 5k$.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 7. Meem

  Meem Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm shoki jem
   
 8. Meem

  Meem Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po ku mundem ta blej kete monedh
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shko ne coinmarketcap, kerko KICK dhe aty te dalin exchanges.
   
  Agim123 pëlqen postimin.
 10. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,655
  Pëlqimet:
  728
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sapo bleva dhe un ket coin KICK
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Projekti eshte shume i mire, patem renie sepse ne momentin kur u listuam ne exchange, pre-ico investitors kishin mundesi te shisnin dhe ishin profit, ndersa ico investitors ishin te bllokuar.
  Mbaj ne wallet ku ke private keys keto token dhe nese i mban deri ne 2019 arrin 60% bonus. Cdo muaj na cojne bonus psh 3% ne tetor, 2% nentor, 1% ne dhjetor, pastaj 0.5...1...2...3... e keshtu.
  Telegram channels :
  https://web.telegram.org/#/[email protected]
  https://web.telegram.org/#/[email protected]_trading
  https://web.telegram.org/#/[email protected]_news
   
  Blerton dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 12. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
 13. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  kam hulumtu pak per to edhe kam pa feedback t mir mirepo kam pa edhe forum qe e kan livdu si monedha qe mujn mu rrit po ti tash mi ja nis me bo qkat thojn tjert ti shkon posht jaran, kjo kejt edhe pak fat osht, analizoj pak senet.
   
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
 15. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  208
  LTC, XRP, XLM, POT, RDD, XVG - Keto jane valutat e vetme (pa llogaritur BTC-ne) ne te cilat e kam pare te arsyeshme me investu, dhe qe nga koha e investimit deri me sot ja ka vlejtur.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 16. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos e anashkaloni OMG, mbane mend kete monedhe. E kam ceke edhe kur ka qene 7-8$.
   
 17. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Sa lexova qe cilsohej si 'amazing chance' , volume me gjas do rritet ne ditet ne vazhdim.
   
 18. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cka mendoni per ADA, duket projekt premtus besoj qe ka me pas rritje
   
 19. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  45% minus ne "walletin tim" personal.
  Ne baze te pervojes, e di qe kan mu ngrite prape monedhat, ishalla gzohemi para vitit te ri, haha.
  Qysh nuk ditum mi kthy ne USD.
   
 20. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  @phoenix shikoje vlla kete qe thojke me i pa investu ti 11k ne etherium tash i kishe pas qikaq,keq qe ki investu ne riga :p ja pra i erdhi ajo dita ku thosha qe mund ti bie vlera btc dhe qfar pastaj :p
  mentorgh a pe she qe edhe mining si projekt ia vlen,pasi keti shoqit tani nuk i ben pershtypje qi i ra pak vlera,ky duke prodhu eshte :p

  uroj gjithmonedhat qe i kan shqiptaret ne duar tu riten vlerat perseri.
   
  phoenix dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...