1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim - Investimet ne valuta virtuale

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DarKr0x, 19 Korrik 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,

  E hapa kete teme per te folur per investimet ne valuta virtuale.

  Sapo bleva 14.1 eth me cmimin 0.0867 btc.

  Synoj ti shes me cmimin 0.1

  Me poshte mund te poston investimet tuaja ose mendime rreth ketyre investimeve.
   
  ahmet123 dhe arispasho1234 pëlqejnë postimin.
 2. paul23

  paul23 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  persh cfare pershtypjesh ke per coinsbank si duket si wallet kush mendon qe eshte me i sigurt dhe mi i mir per ne shqiptaret
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Update : i shita me 0.92 pasi u rrit btc dhe doja ti beja cash out.

  Nuk e kam perdorur ndonjeher, vetem blockchain dhe bitgo.
   
 4. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cilin exchange je tu e perdore per trade ?
  poloniex edhe coinigy
  Coinigy eshte i mire per trader's e perdore edhe Chris Dunn nese e njehni eshte old trader para btc ka bo trader ne stock market.
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Poloniex.
  Bera sot withdraw diku 0.7 btc se 2000$ ishte limiti.
  Duhet te pres neser :/ se nuk jam i verifikuar me kishte shpetuar kjo gje.
   
 6. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  coinigy sa e ka feen per cdo konvertim?
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Te gjitha valutat virtuale kane pesuar ulje. Mendoj se do te ulen akoma.
  Time to buy.
   
 8. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  ReddCoin.
  Ka ardhmeri te mire kjo monedhe, ja vlene me investu ne te?, ndonje sygjerim...
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  ku i bon cash out btc vlla .
   
 10. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ivestoni ne ethereum se pata thene ne forum qe ripple nuk krahasohet me ethereum por nuk me besonin.

  Tani ethereum e ka kapacitetin shume here me te madh se sa ripple.


  Mendoj qe monedha e ardhme qe do te kete ngritje do jete DASH po kjo varet sa njerzit do te investojne ne mining.
   
  flakron456 pëlqen postimin.
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shume pak info paska,
  As ne poloniex nuk eshte.
  Kraken
  Dhe une kam nxjerr leke te mire me eth :)
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 12. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,655
  Pëlqimet:
  728
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qfar ardhmerie a mundesh me spjegu me shum ?
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 13. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te lumte vella, per mendimin tim asnjehere nuk duhet te kesh frike te investosh duke pare qe puna eshte me perfitim
   
 14. Mentorgh

  Mentorgh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
   
 15. Noida

  Noida Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  23
  Qfar mendimi ki per ETH tash qe don me u ba split BTC, a do te rritet a do me ra hala ma shum?
  Sot i pash qe kejt crypto ishin tu ra edhe une i kisha hup $200 prej eth e ltc qe i kom investu ma heret.
  Per mendim tonin a duhet me investu n'eth qeto dit apo jo?
   
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Deri tani kemi par qe kur bie btc bien dhe valutat e tjera bien.
  Besoj se ne 1 gusht btc do te bjere...
   
 17. Noida

  Noida Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  23
  Tash kjo BTC Split a o tu ndoth a veq roumors jan kto/?
   
 18. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk dihet. Do e zbulojme ne 1 gusht, varet a do e perkrahin minerat bcc.
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Ka ndonjeri eksperience me CEX.io si duket si exchange ?
   
 20. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sapo bleva 194K SiaCoin me cmimin 0.00000300 BTC
   

Shpërndaje faqen

Loading...