1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Discover Albania Cover

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga AVM Digital, 12 Shkurt 2017.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sugjerime dhe Kritika ?

  [​IMG]
   
 2. ahysenaj

  ahysenaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sikur te duket ajo koka e majte e shqiponjës cik me shumë se duket si e prerë

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese perdoret per logo pom pelqen teper shum , amo nese per cover a diqka reklam duhet tjet diqka ma shum jo veq ni logo nmes, se di sa pom kupton.
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 4. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  E vertet duhet me shtu shm gjera per 1 kover por pr momentin mjafton pasi fanpage 5k Eshte :p
   
  iboanonymous pëlqen postimin.
 5. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Logoja duhet te jete sa me e thjesht, jo me shum detaje, nese hiqet shqiponja ndoshta duket me mir, ose te behet nje shqiponje me nje dizajn tjeter (vlen edhe per harten)
   

Shpërndaje faqen

Loading...