1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disappear in water - Vine (Lirim Muji)

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga LirimPhotography, 7 Korrik 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,230
  Pëlqimet:
  408
  Pikë nga trofetë:
  313
  Eshte hera e dyt qe bene postim te njejt.Itshqip lejon prezantimin e punes se antarve por jo te behen me postime te njejta.

  Tema Mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...