1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disa sygjerime per forumin.

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga tupac.al, 22 Prill 2020.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  1) Perditesoni xenForo. Versionet e reja jane me te rehatshem dhe kan me shum opsione per perdoruesit.
  2) Ka nevoje per nderhyrje ne disa kategori sic eshte Pyetje & Pergjigje Nen-forum i kategorise Hardware & Software.
  3) Forumi ka nevoje per organizime eventesh ose sfida nepermjet antaresh.

  Aktiviteti i stafit te le per te deshiruar. Me shum si ushtare sesa si udheheqes te ketij forumi. (Pa dashur te ofendoj askend si person apo si karakter). Jam dakord qe forumi ka resourse plot qe jan postuar nder vite por antaret kan nevoje per gjera te reja menyra me te thjeshta ka shum te reja sot krahasuar me vitet kur jan bere ato postime.

  Kaq per momentin, mbase me vone me vijne sygjerime te tjera. :)
   
  Blerim R., ﴾.﴿, Aureli AK dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per pikat 1 dhe 2 jam dakord edhe une dhe madje e kam dhene si sugjerim adminave.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  4.Ndoshta e keni diskutu ket qeshtje ma heret po deshta me shpreh mendimin qe me shtu edhe Dark Mode nforum , shumica e rrjetev sociale, windows , apps e kan shtu kete opcion edhe kem fillu me u adaptu me kete , shumices ndoshta sju pelqen po te jet si opcion se kush don me perdor dark mode dhe kush nuk don , falemderit
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  dark mode do ishte super, dhe me e rendesishme ne 12 te darkes
   
 5. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  @lumz @miraxh
  Un e kam opsionin dark mode, dhe ky opsion ka kohe qe funksionon ne itshqip.
   
  @science dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Esht aktualisht :)
  https://imgur.com/a/DipGRUp
  [​IMG]
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ne fund te forumin ne anen e majt kliko tek ItShqip dhe me pas mundesh me zgjedh ItShqip black
   
  lumz dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...