1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Disa sygjerime per forumin.

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga tupac.al, 22 Prill 2020.

1. tupac.al

tupac.al Anëtar Aktiv

Postimet:
    289
    Pëlqimet:
    285
    Pikë nga trofetë:
    73
    1) Perditesoni xenForo. Versionet e reja jane me te rehatshem dhe kan me shum opsione per perdoruesit.
    2) Ka nevoje per nderhyrje ne disa kategori sic eshte Pyetje & Pergjigje Nen-forum i kategorise Hardware & Software.
    3) Forumi ka nevoje per organizime eventesh ose sfida nepermjet antaresh.

Aktiviteti i stafit te le per te deshiruar. Me shum si ushtare sesa si udheheqes te ketij forumi. (Pa dashur te ofendoj askend si person apo si karakter). Jam dakord qe forumi ka resourse plot qe jan postuar nder vite por antaret kan nevoje per gjera te reja menyra me te thjeshta ka shum te reja sot krahasuar me vitet kur jan bere ato postime.

Kaq per momentin, mbase me vone me vijne sygjerime te tjera. :)

Blerim R., ﴾.﴿, Aureli AK dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
  2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,303
    Pëlqimet:
    780
    Pikë nga trofetë:
    343
    Per pikat 1 dhe 2 jam dakord edhe une dhe madje e kam dhene si sugjerim adminave.

miraxh pëlqen postimin.
  3. lumz

lumz Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,688
    Pëlqimet:
    59
    Pikë nga trofetë:
    93
    4.Ndoshta e keni diskutu ket qeshtje ma heret po deshta me shpreh mendimin qe me shtu edhe Dark Mode nforum , shumica e rrjetev sociale, windows , apps e kan shtu kete opcion edhe kem fillu me u adaptu me kete , shumices ndoshta sju pelqen po te jet si opcion se kush don me perdor dark mode dhe kush nuk don , falemderit

miraxh pëlqen postimin.
  4. miraxh

miraxh Anëtar i Njohur

Postimet:
    539
    Pëlqimet:
    103
    Pikë nga trofetë:
    63
    dark mode do ishte super, dhe me e rendesishme ne 12 te darkes

5. Legend

Legend Anëtar

Postimet:
    24
    Pëlqimet:
    12
    Pikë nga trofetë:
    3
    @lumz @miraxh
    Un e kam opsionin dark mode, dhe ky opsion ka kohe qe funksionon ne itshqip.

@science dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
  6. Alkeo

Alkeo Anëtar i Njohur

Postimet:
    683
    Pëlqimet:
    241
    Pikë nga trofetë:
    73
    Esht aktualisht :)
    https://imgur.com/a/DipGRUp

miraxh pëlqen postimin.
  7. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
    Ne fund te forumin ne anen e majt kliko tek ItShqip dhe me pas mundesh me zgjedh ItShqip black

lumz dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...